W Gastro Rental oferujemy Państwu dostęp do wysokiej jakości zastawy stołowej w najlepszych cenach. Jako wypożyczalnia zastawy stołowej gwarantujemy szeroką gamę produktów do dyspozycji z dostawą bezpośrednio do klienta. Dzięki naszemu wsparciu nie będą musieli Państwo przeznaczać pieniędzy na zakup własnej zastawy, ponieważ u nas można wypożyczyć wszystko to, co będzie potrzebne podczas eventu niezależnie od jego charakteru.

Wypożyczamy zastawę stołową taką jak porcelanę, szkło oraz sztućce. W asortymencie posiadamy tylko najlepsze wyposażenie – dostępna jest u nas porcelana St. James, Karolina, a także w linii podstawowej Casual – talerze płaskie, głębokie, deserowe, zakąskowe, kokliki, półmiski, filiżanki i spodki, wazy, misy, półmiski, również akcesoria takie jak mleczniki, serwetnice, cukiernice, popielniczki, wazoniki, świeczniki. Przygotowaliśmy także szeroką ofertę szkła Riedel oraz LUX – kieliszki do wina, szampana, wózki, koniaku, whisky, long drinków, również salaterki, pucharki, dzbanki, karafki. Naszą ofertę zastawy stołowej uzupełniamy również o sztućce, w tym również w eleganckich liniach Liberty oraz Seteccento – są to widelce, noże, łyżki, łyżeczki, widelczyki, ponadto chochle, szczypce, łopatki.

Zależy nam na tym, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę - pomagamy w doborze odpowiedniej zastawy stołowej zależnie od potrzeb, a także zajmujemy się je transportem na miejsce i odbiorem. Gwarantujemy przy tym również przystępne ceny, dlatego też jeżeli poszukują Państwo zastawy stołowej bez przepłacania, w takim przypadku zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej. Również znajdą tutaj Państwo cennik wypożyczenia wyposażenia gastronomicznego w naszej firmie.

Jeżeli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania związane z naszą ofertą, w takim przypadku jesteśmy zawsze do dyspozycji. Nasi pracownicy odpowiedzą wyczerpująco i przygotują dla Państwa indywidualną ofertę zależnie od rodzaju eventu. Zapraszamy serdecznie.

Nasi partnerzy:

Luchs - logotyp na kokarde - logotyp APS Glass - logotyp Hepp - logotyp